fava@tabriz.ir
 
 
تاریخ : پنجشنبه 27 تير 1398     |     کد : 1050

مدیرکل بازرسی آذربایجان شرقی:

راه اندازی سامانه صدور آنلاین آرای ماده ۱۰۰شهرداری تبریز به نفع شهروندان است

با حضور رئیس محترم شورای شهر، مدیر کل بازرسی استان، شهردار تبریز، معاون شهرسازی و معماری و مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز، سامانه شهروند سپاری و صدور آنلاین آرای ماده صد رونمایی شد.

علی کرمی در مراسم رونمایی از سامانه صدور آنلاین آرای کمیسیون های ماده ۱۰۰ شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار شهریار، اظهار کرد: شهردار محترم تبریز دستوری که در خصوص راه اندازی سامانه صدور آنلاین آرای کمیسیون های ماده صد به مجموعه معاونت شهرسازی داده است، در راستای شفاف سازی ارائه خدمات به مردم در خصوص پروانه های ساختمانی است.
 

وی ادامه داد: سایر دستگاه های اجرایی نیز اگر با این سامانه هماهنگ شوند، می توانند به صورت شفاف خدمات ارائه دهند و با این شرایط سایر مسایل حاشیه ای در بحث صدور پروانه های ساختمانی منتفی می شود.

مدیرکل بازرسی آذربایجان شرقی در خصوص تاثیر این سامانه بر نظارت به صدور پروانه های ساختمانی، عنوان کرد: در این ارتباط ما به عنوان دستگاه نظارتی درخواست داشتیم که سامانه ای تعریف کنیم تا بتوانیم به سامانه صدور آنلاین آرای کمیسیون های ماده صد شهرداری تبریز بپیوندیم و بازرسان ما به صورت آنلاین این موارد را کنترل کنند.

کرمی در خصوص پیش بینی خود از استقبال مردم از راه اندازی سامانه صدور آنلاین آرای کمیسیون های ماده صد شهرداری تبریز، گفت: راه اندازی این سامانه به نفع شهروندان محترم است و قطعا از آن استقبال می شود چراکه شهروندان هم می توانند خدمات را به صورت الکترونیکی و شفاف دریافت کنند و هم سایر دردسرهای بروکراسی اداری منتفی می شود و هر شهروندی در منزل خود می تواند به سامانه ورود کرده و پروانه ساختمانی اخذ کند.

 


PDF چاپ چاپ
 
عضویت در باشگاه