fava@tabriz.ir
 
 
تاریخ : چهارشنبه 25 دي 1398     |     کد : 1155

احمد فیضی خبر داد:

اتصال سازمان قطار شهری به شبکه فیبر نوری شهرداری تبریز

احمد فیضی مدیرعامل سازمان فناوری از اتصال شبکه جامع سازمان قطار شهری به شبکه فیبر نوری شهرداری تبریز خبر داد

به گزارش واحد ارتباطات فاوا، احمد فیضی مدیرعامل سازمان فناوری از اتصال شبکه جامع سازمان قطار شهری به شبکه فیبر نوری شهرداری تبریز خبر داد.
 وی گفت: شبکه جامع فیبر نوری شهرداری تبریز به طول بیش از 100 کیلومتر همواره به عنوان پر ترافیک ترین شبکه ارتباطی در شهر تبریز می باشد که توسط این سازمان در طول سال های گذشته پیاده سازی و پشتیبانی گردیده است.
فیضی یادآور شد: در راستای اهداف سازمانی، عملیات اجرای پروژه فیبر نوری برای سازمان های تابعه شهرداری تبریز در دستور کار این سازمان قرار گرفته و بر این اساس امروز شاهد اتصال سازمان قطار شهری به شبکه فیبر نوری اختصاصی شهرداری تبریز با همکاری سازمان ترافیک شهرداری تبریز هستیم.

مدیرعامل فاوا خاطر نشان کرد: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، برنامه ریزی های لازم و کافی را در توسعه و پایداری این شبکه و به تبع آن ارائه خدمات مرتبط با آن از طریق مرکز داده شهرداری تبریز را به بدنه شهرداری و حتی شهری در قالب سرویس های حقیقی و حقوقی داشته است و این گونه پروژه ها گامهای اولیه در توسعه این خدمات می باشد.
وی در پایان ابراز داشت: با تلاش همکاران فنی سازمان، تمامی مناطق و ساختمان های اصلی شهرداری تبریز به این شبکه متصل شده اند.

 


 
عضویت در باشگاه