fava@tabriz.ir
 
 
تاریخ : شنبه 3 خرداد 1399     |     کد : 1187

پیام تبریک سرپرست سازمان فناوری بمناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و عید سعید فطر

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی
فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش های اسلامی است. خرمشهر را خدا آزاد کرد. امام خمینی (ره)
سوم خرداد، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری است و آزادی خرمشهر نمادی از وحدت، همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌ دفاع از تمامیت ارضی کشور بود.
یاد و خاطره شهدای خونین شهر را گرامی می‌داریم و از خداوند می‌خواهیم در حفظ و حراست از این کیان پرمهر، که با خون جوانان این سرزمین آغشته شده است، امانتداران صالح و شایسته‌ای باشیم.
عید فطر زمان شکفتن گل های ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند. روز شادمانی پارسایان و پرهیزگارانی است که با برچیدن زنجیر تعلقات مادی و مهار خواهش‌های نفسانی خویش درخواست توبه و بازگشت‌شان به درگاه خداوند یکتا مقبول افتاده و طلیعه ماه شوال، پرهیزگاران را در جشن عبادت و امساک به همخوانی می‌خواند تا خدای را شاکر شوند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان، حماسه سوم خرداد و عید سعید فطر را محضر تمامی مؤمنین درگاه الهی به‌‌ ویژه همکاران شهرداری کلانشهر تبریز تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند سبحان، سلامتی، به روزی و توفیق همگان را مسئلت می‌نمایم.

 
علی طوماری
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز

 


 
عضویت در باشگاه