شنبه 18 ارديبهشت 1400
سال 99 سال جهش تولید سال 99 سال جهش تولید

صفحات داخلی

تاریخ : چهارشنبه 14 آبان 1399
کد 1231

معاون مالی و اقتصادی فاوا خبر داد:

سامانه داشبورد مدیریتی شهرداری تبریز راه اندازی شد

مهندس نوحی از راه اندازی سامانه داشبورد مدیریتی و هوش تجاری خبر داد.
به گزارش واحد ارتباطات فاوا، معاون مالی و اقتصادی فاوا بیان کرد: با گسترش روز افزون زندگی بشری به منظور تامین نیازهای روزمره، سادگی و راحتی دسترسی به نیازمندیها ، ضرورت استفاده از تکنولوژی های  افزایش می یابد و از اینرو تولید داده های مربوط به کلیه فعالیت ها و مدیریت بر آنها به تحلیل شرایط گذشته، پیش بینی و تصمیم گیری در خصوص آینده بسیار با اهمیت می باشد.
وی افزود: در این راستا سازمان فناوری به منظور ایجاد ابزار یکپارچه داده ای بعنوان داشبورد مدیریتی جهت همراهی مدیران و دریافت داده های لحظه ای مجموعه تحت مدیریت خود اقدام به ایجاد و راه اندازی سامانه داشبورد مدیریتی و هوش تجاری نموده است.
 نوحی با اشاره به اينكه اين سامانه در راستاي استفاده از فناوري هاي نوين براي ارائه خدمات راه اندازي شده اظهارداشت: در اين سامانه اطلاعات حياتي معرفي و اطلاعات كالبدي و سامانه هاي مورد نياز در يك ميز كار جمع آوري شده است.
معاون مالی و اقتصادی فاوا خاطر نشان کرد: از طریق این سامانه مدیران شهرداری تبریز می توانند در هر لحظه از بسترهای مختلف مانند رایانه، تلفن همراه، تبلت و ... نسبت به دریافت و بررسی آخرین آمار ، داده و آنالیز های مربوطه اقدام نمایند.
وی در پایان تصریح کرد: استقرار این سامانه در نظارت و تصمیم گیری مدیران در خصوص برنامه های خرد و کلان سیستم مدیریت شهرداری کلانشهر تبریز بسیار موثر خواهد بود.