شنبه 18 ارديبهشت 1400
سال 99 سال جهش تولید سال 99 سال جهش تولید

صفحات داخلی

تاریخ : شنبه 15 آذر 1399
کد 1237

مدیر کل حراست شهرداری کلانشهر تبریز در بازدید از سازمان فناوری

هم سو بودن مجموعه رمز چابکی و پویایی سازمان هاست
به گزارش امور ارتباطات فاوا، مدیر کل حراست شهرداری تبریز با حضور در سازمان فناوری طی بازدید از تیم نرم افزاری معاونت شهر هوشمند از کارشناسان این حوزه تجلیل بعمل آورد.
مهندس فتحیان در این نشست با اشاره به رسالت اصلی سازمان فناوری گفت: این سازمان با توجه به دارا بودن ظرفیت ها و پتانسیل های علمی، توان ایفای نقش موثری در شهرداری و شهر تبریز دارد که با برنامه ریزی و نظارت دقیق بر نحوه ارائه خدمات می تواند خالق فرصت های طلایی برای بهبود مدیریت شهری باشد.
وی پویا بودن یک سیستم را از عوامل توسعه آن مجموعه برشمرد و افزود : دیدگاه‌های قدیمی نیاز به بازتعریف دارند و لازم است که به‌صورت مداوم خروجی و ورودی‌های یک سیستم کنترل شوند و ایجاد تغییرات لازم و به‌ موقع رمز چابکی و پویایی یک سیستم است .
 فتحیان ضمن اشاره به رویکرد و نگرش افراد در بکارگیری نرم افزارها، استفاده کاربران (پرسنل شهرداری) از سامانه های تولید شده سازمان فناوری را شرط تحقق اهداف شهر هوشمند عنوان کرد.

مدیر کل حراست شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: از آنجائيكه حوزه ي فناوري اطلاعات شهرداري تبريز مبتكر و فراهم کننده اهداف نويني است براي ادامه ي روند رو به رشد اين حركت و توسعه و بهینه سازی خدمات شهرداری بايد تمام نيروهاي مجموعه احساس تكليف نمايند و با ارائه ي پيشنهادات خود زمينه ساز افتخارات ديگري براي مجموعه باشند.

وی عملکرد واحد تولید نرم افزار سازمان را در پیشبرد اهداف شهر هوشمند با اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: نقش تاثیر گذار تک تک کارشناسان سازمان کمک شایانی در رسیدن به این اهداف بزرگ می نماید.
گفتنی است ایشان در پایان از کارشناسان تیم نرم افزاری معاونت شهر هوشمند تجلیل بعمل آوردند.