سه شنبه 3 خرداد 1401
سال 99 سال جهش تولید سال 99 سال جهش تولید

صفحات داخلی

تاریخ : شنبه 27 فروردين 1401
کد 1427

اعضای هئیت رئیسه کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای شهر تبریز تعیین شد

اعضای هئیت رئیسه کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای شهر تبریز تعیین شد
به گزارش روابط‌ عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، روز پنجشنبه ۲۵ فرودین ماه سال جاری در نخستین جلسه کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند از بین اعضا، سید کاظم زعفرانچیلر رییس، روح‌الله دهقان‌نژاد نائب رییس و شهرام دبیری، دبیر کمیسیون برای مدت یکسال انتخاب شدند.
سید کاظم زعفرانچیلر، رییس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبریز در این جلسه اظهار کرد: کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند از ضرورت‌های مهم بوده و ظرفیت‌های فراوانی را به خود اختصاص داده است.
روح‌الله دهقان‌نژاد، نائب رییس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبریز نیز بیان کرد: ایجاد کمیسیونی تحت عنوان فناوری اطلاعات و شهر هوشمند یکی از نیازهای ضروری بوده که باید پیش از این تشکیل می‌شد.
نائب رییس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبریز ابراز کرد: بهتر است از تجربیات افراد متخصص و کارشناسان در این راستا استفاده کرده و کمیسیون را بیشتر به سمت کارشناسی‌محور بودن هدایت کنیم.
شهرام دبیری، دبیر کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبریز هم در این جلسه عنوان کرد: باید زیرساخت‌های شهر هوشمند در تبریز فراهم شده تا اقدامات مطلوب در این حوزه اتخاذ شود.
گفتنی است کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبریز با توجه به اهمیت موضوع شفاف‌سازی و نیز در راستای تسهیل و یکپارچه‌سازی اطلاعات دقیق و قابل استناد تشکیل یافته است.