fava@tabriz.ir
 
 
تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397     |     کد : 951

شهردار تبریز:

زیرساخت های لازم جهت ایجاد شهر الکترونیک فراهم شده است

شهردار تبریز در ششمین نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی از فراهم بودن زیرساخت های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک در شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر در بازدید از ششمین دوره نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی ضمن بحث و گفتگو با مدیر عامل شرکت فناپ، با اشاره به برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: طرح ها و ایده های جدید و قابل توجهی، همچون سال های گذشته در این نمایشگاه ارائه شده که این طرح ها نیارمند حمایت، فضاسازی و اجرایی شدن است که در این راستا باید تمامی دستگاه های اجرایی از طرح ها و اختراعات جدید حمایت کنند.
وی افزود: این طرح ها در راستای کاهش هزینه ها، افزایش آرامش و رفاه جامعه، افزایش دانش شهروندان و بسیاری از موارد مثمرثمر خواهد بود که باید پرسه ای برای به کارگیری این ایده ها در تمامی دستگاه های اجرایی تعریف شود.
وی در ادامه بیان اینکه شهرداری تبریز به دنبال ایجاد شهر الکترونیک است، اظهار کرد: شهرداری ها نیازمند ارائه خدمات به صورت هوشمند به شهروندان هستند که در این راستا شهرداری تبریز در ماه های اخیر، زیرساخت های لازم جهت ایجاد شهر هوشمند را آماده و در مواردی این خدمات را اجرایی کرده است.
شهردار تبریز در ادامه افزود: البته در این راستا با برخی از موانعی همچون زیرساخت های لازم، آموزش شهروندی و قوانین روبرو هستیم که این موانع در جهت حل مشکلات شهروندان رفع خواهد شد.
وی بر حمایت شهرداری تبریز از جوانان نخبه تأکید کرد و گفت: باید از جوانان مخترع و مبتکر در راستای ایجاد شهر الکترونیک حمایت کرد.
در این دیدار احمد فیضی رییس سازمان فناوری اطلاعات و اطلاعات شهرداری تبریز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات سازمان در تامین زیرساخت های ارتباطی شهر تبریز، خواستار توجه بیشتر مسئولین در تحقق اهداف و رسالت های شهر هوشمند شد.


 
عضویت در باشگاه