fava@tabriz.ir
 
 
تاریخ : چهارشنبه 12 دي 1397     |     کد : 955

تاکید شهرداری و شورای شهر بر تحقق سریع پروژه تبریز هوشمند

شهرداری و شورای شهر بر تحقق سریع پروژه تبریز هوشمند تاکید کردند.

شهرداری و شورای شهر بر تحقق سریع پروژه تبریز هوشمند تاکید کردند.به گزارش واحد ارتباطات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز، سخنرانان ویژه همایش تبریز هوشمند به اهمیت تسریع در روند هوشمند سازی شهر تبریز تاکید کردند. همایش تبریز هوشمند که به گفته احمد فیضی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز به منظور آگاهی بخشی هر چه بیشتر مسئولین شهری در جهت تسریع روند هوشمند سازی شهر برگزار شد، با سخنرانی رئیس شورای شهر، شهردار و یکی از اعضای شورای شهر تبریز ادامه یافت.

دکتر شکور اکبرنژاد، رئیس شورای اسلامی کلان شهر تبریز در سخنرانی خود ابتدا به تبیین مزایای غیر قابل انکار یک شهر هوشمند پرداخت. وی در ادامه صحبت های خود، این مقوله را مقوله ای برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان دانست. اشاره به زیرساخت های مورد نیاز و نهادهایی که بایستی در زمینه تحقق تبریز هوشمند همکاری کنند، بخش دیگری از صحبت های رئیس شورای اسلامی کلان شهر تبریز بود.
 

دکتر ایرج شهین باهر، شهردار کلان شهر تبریز آسیب شناسی مشکلات را مهمترین موردی دانست که بایستی به سرعت انجام شود. او با اشاره به این موضوع که سال هاست بحث هوشمند سازی شهر تبریز مطرح است، اقدامات اساسی در بحث عملیاتی را بسیار مهم و کارساز دانست. شهردار کلان شهر تبریز در ادامه صحبت های خود نیز به بیان برخی مشکلات سر راه هوشمند سازی شهر تبریز پرداخته و از تمامی نهادهای شهری خواستار کمک و همراهی شد.


دکتر فریدون بابایی اقدم، عضو شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان آخرین سخنران این همایش فقر در زمینه هوشمندسازی را یکی از موضوعات مهمی دانست که تحقق تبریز هوشمند می تواند آن را پوشش دهد. وی در ادامه صحبت هایش نیز به بیان برخی ملزومات در تحقق تبریز هوشمند پرداخته و این مقوله را از منظر شهرسازی مورد بررسی قرار داد.

 


 
عضویت در باشگاه